Witaj w Azylu Pielgrzymów,

kompleksowym centrum dla fanów serii Dying Light.


Ocalałe ludzkie osady oddalone są od siebie setkami kilometrów. By móc się między nimi przemieszczać, pielgrzymi utworzyli sieć kryjówek, w których mogą odpocząć, uzupełnić zapasy, ulepszać broń i przygotować się na kolejny dzień.

Obejrzyj Intro, by dowiedzieć się więcej, Pielgrzymie! Stwórz konto, połącz je z wybraną platformą i podejmuj cotygodniowe kontrakty! 


Cechy:
Nowa usługa: Azyl Pielgrzymów — przedstawiamy kolejną usługę online przeznaczoną dla wszystkich fanów, która wchodzi teraz w skład TechlandGG. To miejsce, w którym poznasz świat Dying Light z zupełnie innej strony.
Spike powraca — legendarny pielgrzym chętnie pomoże ci w trudnościach, na które możesz natrafić podczas wyprawy.
Nowe kontrakty — aktywuj zadania w odpowiedniej kolejności, aby wypełniać je w grze. Wykonaj wszystkie sześć zadań w tygodniu, aby zgarnąć dodatkowe nagrody!
System rang — pielgrzymi mają swój własny system reputacji. Wypełniaj kontrakty w odpowiedniej kolejności, aby otrzymywać punkty reputacji, i awansuj, żeby zgarnąć żetony pielgrzyma.
Nowy ubiór — Azyl Pielgrzymów ma specjalną zbrojownię, gdzie można wydać żetony pielgrzyma na nowe uzbrojenie, wyjątkowe stroje, wyspecjalizowane narzędzia i inne przedmioty.
Zrzut Azylu — jeden taki przedmiot w zbrojowni zapewni ci szansę na zdobycie wyjątkowych broni, czyli jednych z najrzadszych przedmiotów, które może posiadać pielgrzym.
Aby zyskać nowe kontrakty, wyjątkowe nagrody i inne przedmioty, zajrzyj na www.pilgrimoutpost.com